Workflow extensions (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: user
si: පරිශීලකයා

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: more
si: තවත්

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
