Workflow Extensions (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Title
sk: Názov

en: user
sk: používateľ

en: Submit
sk: Odoslať

en: more
sk: viac

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Comment
sk: Komentár

en: Desc
sk: Zostupne

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Apply
sk: Použiť

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Edit comment
sk: Upraviť komentár

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Current state
sk: Súčasný stav

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
