Workflow extensions (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: user
sl: uporabnik

en: Submit
sl: Pošlji

en: more
sl: več

en: Reset
sl: Ponastavi

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Comment
sl: Komentar

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Workflow
sl: Potek dela

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Edit comment
sl: Uredi komentar
