Workflow Extensions (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: user
tr: kullanıcı

en: Submit
tr: Gönder

en: more
tr: daha fazla

en: Reset
tr: Sıfırla

en: User
tr: Kullanıcı

en: All
tr: Tümü

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: Comment
tr: Yorum

en: Desc
tr: Azalan

en: By
tr: Yazar:

en: Defaults
tr: Varsayılanlar

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Workflow
tr: İş akışı

en: Apply
tr: Uygula

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Edit comment
tr: Yorumu düzenle

en: Text to display
tr: Görüntülenecek metin

en: Current state
tr: Şimdiki durum

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan
