Workflow Extensions (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: Workflow
dz: ལཱ་གི་འབབ་རྒྱུན་

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »

en: Edit comment
dz: བསམ་བཀོད་ཞུན་དག་འབད་
