Workflow Extensions (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Title
gl: Título

en: user
gl: usuario/a

en: Submit
gl: Enviar

en: more
gl: máis

en: Reset
gl: Reiniciar

en: User
gl: Usuario/a

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Comment
gl: Comentario

en: By
gl: Por

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Apply
gl: Aplicar

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Edit comment
gl: Editar comentario

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
