Workflow Extensions (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: more
ka: მეტი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
