Workflow Extensions (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: user
lt: narys

en: Submit
lt: Siųsti

en: more
lt: daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Comment
lt: Komentaras

en: By
lt: Sukūrė

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Edit comment
lt: Redaguoti komentarą

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
