Workflow Extensions (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: user
mn: хэрэглэгч

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Edit comment
mn: Сэтгэгдэл засах
