Workflow Extensions (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: user
sr: корисник

en: Submit
sr: Пошаљи

en: more
sr: још

en: User
sr: Корисник

en: Block
sr: Блок

en: Comment
sr: Коментар

en: Sort by
sr: Сортирај по
