Workflow Extensions (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: user
te: వాడుకరి

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: more
te: మరిన్ని

en: User
te: వాడుకరి

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: Edit comment
te: వ్యాఖ్యను మార్చు

en: - All -
te: - అన్ని -
