Workflow Extensions (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: user
ur: صارف

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: more
ur: مزید

en: Block
ur: بلاک

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
