Workflow Extensions (7.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: user
bn: ব্যবহারকারী

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: All
bn: সমস্ত

en: Block
bn: ব্লক

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: Workflow
bn: কাজের ধারা

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »
