Workflow Extensions (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Title
ca: Títol

en: user
ca: usuari

en: Submit
ca: Envia

en: more
ca: més

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: User
ca: Usuari

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Comment
ca: Comentari

en: By
ca: Per

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Apply
ca: Aplica

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Edit comment
ca: Edita el comentari

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Current state
ca: Estat actual

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -
