Workflow Extensions (7.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: more
gu: વધુ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Edit comment
gu: ટિપ્પણી સંપાદિત કરો
