Workflow Extensions (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: user
kk: пайдаланушы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Reset
kk: Ысыру

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Comment
kk: Пікір

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Edit comment
kk: Пікірді өзгерту
