Workflow Extensions (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Submit
ku: بنێرە

en: more
ku: زیاتر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Comment
ku: بۆچوون

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Edit comment
ku: دەسکاریکردنی بۆچوون
