Workflow Extensions (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: user
ta: பயனர்

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: more
ta: மேலும்

en: Reset
ta: மீளமை

en: User
ta: பயனர்

en: All
ta: எல்லா

en: Block
ta: பெட்டி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Comment
ta: கருத்து

en: Defaults
ta: இயல்புநிலைகள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ previous
ta: ‹ முந்திய

en: next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: « first
ta: « முதல்

en: last »
ta: கடைசி »

en: Edit comment
ta: கருத்தை மாற்று

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
