Workflow Extensions (7.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: user
bg: потребител

en: Submit
bg: Запис

en: more
bg: още

en: Reset
bg: Рестартирай

en: User
bg: Потребител

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Comment
bg: Коментар

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Edit comment
bg: Редактирай коментар
