Workflow Extensions (7.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: user
eu: erabiltzailea

en: Submit
eu: Bidali

en: more
eu: gehiago

en: Reset
eu: Garbitu

en: User
eu: Erabiltzailea

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Desc
eu: Beheraka

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Edit comment
eu: Editatu iruzkina

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
