Workflow Extensions (7.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: user
fa: کاربر

en: Submit
fa: ثبت

en: more
fa: بیشتر

en: Reset
fa: بازنشانی

en: User
fa: کاربر

en: All
fa: همه

en: Block
fa: بلوک

en: Page
fa: صفحه

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Desc
fa: نزولی

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Workflow
fa: جریان کار

en: Apply
fa: تایید

en: ,
fa: ،

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: Edit comment
fa: ویرایش دیدگاه

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی
