Workflow Extensions (7.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Title
fr: Titre

en: user
fr: utilisateur

en: Submit
fr: Soumettre

en: more
fr: plus

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: User
fr: Utilisateur

en: All
fr: Tout

en: Block
fr: Bloc

en: Comment
fr: Commentaire

en: By
fr: Par

en: Defaults
fr: Paramètres par défaut

en: Sort by
fr: Trier par

en: ‹ previous
fr: ‹ précédent

en: next ›
fr: suivant ›

en: Workflow
fr: Processus

en: Apply
fr: Appliquer

en: « first
fr: « premier

en: last »
fr: dernier »

en: Offset
fr: Décalage

en: Edit comment
fr: Modifier le commentaire

en: Text to display
fr: Texte à afficher

en: Current state
fr: État actuel

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -
