Workflow Extensions (7.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (27 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: user
ja: ユーザー

en: Submit
ja: 送信

en: more
ja: 続き

en: Reset
ja: リセット

en: User
ja: ユーザー

en: All
ja: すべて

en: Block
ja: ブロック

en: Page
ja: ページ

en: Comment
ja: コメント

en: Desc
ja: 降順

en: Defaults
ja: デフォルト

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: ‹ previous
ja: ‹ 前へ

en: next ›
ja: 次へ ›

en: Workflow
ja: ワークフロー

en: Apply
ja: 適用

en: « first
ja: « 最初へ

en: last »
ja: 最後 »

en: Offset
ja: オフセット

en: Edit comment
ja: コメントの編集

en: Nid
ja: ノードID

en: Text to display
ja: 表示するテキスト

en: Current state
ja: 現在の状態

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順
