Workflow Extensions (7.x-1.0-beta3) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: user
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›

en: « first
ml: « ആദ്യം

en: last »
ml: അവസാനത്തേത് »
