Workflow Extensions (7.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (27 entries)

en: Title
pt: Título

en: user
pt: usuário

en: Submit
pt: Enviar

en: more
pt: mais

en: Reset
pt: Redefinir

en: User
pt: Usuário

en: All
pt: Tudo

en: Block
pt: Bloco

en: Page
pt: Página

en: Comment
pt: Comentário

en: Desc
pt: Decrescente

en: By
pt: Por

en: Defaults
pt: Padrões

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: ‹ previous
pt: ‹ anterior

en: next ›
pt: próximo ›

en: Workflow
pt: Fluxo de trabalho

en: Apply
pt: Aplicar

en: « first
pt: « primeiro

en: last »
pt: último »

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Edit comment
pt: Editar comentário

en: Text to display
pt: Texto a ser exibido

en: Current state
pt: Estado atual

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Asc
pt: Ascendente
