Workflow Extensions (7.x-1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: user
sq: përdoruesi

en: Submit
sq: Dërgo

en: more
sq: tjetër

en: Reset
sq: Rifillo

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Comment
sq: Komenti

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Edit comment
sq: Ndrysho komentin
