Workflow Extensions (7.x-1.0-beta4) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: user
bs: korisnik

en: more
bs: još

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Comment
bs: Komentar

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: Edit comment
bs: Uredi komentar

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz
