Workflow Extensions (7.x-1.0-beta4) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: user
cy: defnyddiwr

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: more
cy: mwy

en: Reset
cy: Ailosod

en: User
cy: Defnyddiwr

en: All
cy: I gyd

en: Block
cy: Bloc

en: Page
cy: Tudalen

en: Comment
cy: Sylw

en: Defaults
cy: Rhagosodiadau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: Apply
cy: Ceisio

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Offset
cy: Ongli

en: Edit comment
cy: Golygu sylwadau

en: Text to display
cy: Testun i ddangos

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
