Workflow Extensions (7.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: user
fi: käyttäjä

en: Submit
fi: Lähetä

en: more
fi: lisää

en: Reset
fi: Palauta

en: User
fi: Käyttäjä

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Comment
fi: Kommentti

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: Apply
fi: Käytä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Edit comment
fi: Muokkaa kommenttia

en: Text to display
fi: Näytettävä teksti

en: Current state
fi: Nykyinen tila

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -
