Workflow Extensions (7.x-1.0-beta4) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: user
hy: օգտագործող

en: Submit
hy: Կիրառել

en: more
hy: ավելի

en: User
hy: Օգտագործող

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը

en: Edit comment
hy: Խմբագրել մեկնաբանություն

en: Current state
hy: Կարգավիճակ
