Workflow Extensions (7.x-1.0-beta4) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »

en: Edit comment
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಯನ್ನು ಬದಲಾಯಿಸಿ

en: Text to display
kn: ತೋರಿಸಬೇಕಿರುವ ಪಠ್ಯ
