Workflow Extensions (7.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: user
lv: lietotājs

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: more
lv: vairāk

en: Reset
lv: Attīrīt

en: User
lv: Lietotājs

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Comment
lv: Komentārs

en: Desc
lv: Dilst.

en: By
lv: Autors

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Edit comment
lv: Labot komentāru

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Current state
lv: Pašreizējais stāvoklis

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
