Workflow Extensions (7.x-1.0-beta4) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: user
mg: mpikambana

en: Submit
mg: Manaiky

en: User
mg: Mpampiasa

en: Comment
mg: Heviteny
