Workflow Extensions (7.x-1.0-beta4) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Submit
ps: ولیګه

en: more
ps: نور

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Comment
ps: تبصره

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
