Workflow Extensions (7.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: user
ro: utilizator

en: Submit
ro: Trimite

en: more
ro: mai multe

en: Reset
ro: Resetează

en: User
ro: Utilizator

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Comment
ro: Comentariu

en: Desc
ro: Descendent

en: By
ro: De

en: Defaults
ro: Implicite

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru

en: Apply
ro: Aplică

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: Edit comment
ro: Editează comentariul

en: Text to display
ro: Text ce trebuie afişsat

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent
