Workflow Extensions (7.x-1.0-beta4) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: user
uk: користувач

en: Submit
uk: Надіслати

en: more
uk: ще

en: Reset
uk: Скинути

en: User
uk: Користувач

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Comment
uk: Коментар

en: Desc
uk: Спад

en: By
uk: від

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Workflow
uk: Документообіг

en: Apply
uk: Застосувати

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: Edit comment
uk: Редагувати коментар

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: Current state
uk: Поточний стан

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост
