Workflow Extensions (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: user
ast: usuariu

en: Submit
ast: Unviar

en: more
ast: más

en: Reset
ast: Reafitar

en: User
ast: Usuariu

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Comment
ast: Comentariu

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu
