Workflow Extensions (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: user
be: карыстальнік

en: Submit
be: Захаваць

en: more
be: болей

en: Reset
be: Скінуць

en: User
be: Карыстальнік

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Comment
be: Каментар

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Workflow
be: Плын працы

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Edit comment
be: Рэдагаваць каментар

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: edit comment
be: рэдагаваць каментар
