Workflow Extensions (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Title
jv: Judul

en: user
jv: panganggo

en: Submit
jv: Kirim

en: more
jv: pepaké

en: Reset
jv: Baléknā

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Comment
jv: Komèntar

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Workflow
jv: Alur kerja

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
