Workflow Extensions (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: more
my: ပို၍

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: ,
my: .

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Edit comment
my: မှတ်ချက်အား ပြုပြင်ရန်

en: - All -
my: - အားလုံး -
