Workflow Extensions (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: user
nn: brukar

en: Submit
nn: Legg inn

en: more
nn: meir

en: Reset
nn: Sett til standard

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Comment
nn: Kommentar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Workflow
nn: Arbeidsflyt

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Edit comment
nn: Rediger kommentar

en: - All -
nn: - Alle -
