Workflow Extensions (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Title
sv: Titel

en: user
sv: användare

en: Submit
sv: Skicka

en: more
sv: mer

en: Reset
sv: Återställ

en: User
sv: Användare

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Comment
sv: Kommentar

en: Desc
sv: Fallande

en: By
sv: Av

en: Defaults
sv: Förvalt

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Workflow
sv: Arbetsflöde

en: Apply
sv: Applicera

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: Edit comment
sv: Redigera kommentar

en: Text to display
sv: Text att visa

en: Current state
sv: Nuvarande tillstånd

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande
