Workflow Extensions (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: user
th: ผู้ใช้

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: All
th: ทั้งหมด

en: Workflow
th: ขั้นตอนการทำงาน

en: Edit comment
th: แก้ไขความคิดเห็น
