Workflow Extensions (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Submit
am: አስገባ

en: more
am: ተጨማሪ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: Edit comment
am: አስተያየትን አርትእ
