Workflow Extensions (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: user
az: İstifadəçi

en: Submit
az: Təqdim

en: more
az: daha çox

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Comment
az: Şərh

en: Desc
az: azaldın

en: By
az: Tərəfindən

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Workflow
az: İş axını

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Current state
az: Hazırki vəziyyət

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
