Workflow Extensions (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: user
mr: सदस्य

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: more
mr: आणखी

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: User
mr: सदस्य

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »

en: Edit comment
mr: प्रतिक्रिया संपादित करा
