Workflow Extensions (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Title
nl: Titel

en: user
nl: gebruiker

en: Submit
nl: Indienen

en: more
nl: meer

en: User
nl: Gebruiker

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Comment
nl: Reactie

en: Desc
nl: Aflopend

en: By
nl: Door

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Edit comment
nl: Reactie bewerken

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Current state
nl: Huidige status

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend
