Workflow Extensions (7.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: user
ru: пользователь

en: Submit
ru: Отправить

en: more
ru: ещё

en: Reset
ru: Сбросить

en: User
ru: Пользователь

en: All
ru: Все

en: Block
ru: Блок

en: Page
ru: Страница

en: Comment
ru: Комментарий

en: Desc
ru: По убыванию

en: By
ru: Автор:

en: Defaults
ru: По умолчанию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: Apply
ru: Применить

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Offset
ru: Пропустить

en: Edit comment
ru: Изменить комментарий

en: Text to display
ru: Текст для показа

en: Current state
ru: Текущее состояние

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию
