Workflow Fields (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: all
ca: tot

en: none
ca: cap

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: author
ca: autor

en: Select
ca: Seleccioneu
