Workflow Fields (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: all
el: όλα

en: none
el: κανένα

en: Visible
el: Ορατό

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: author
el: συγγραφέας

en: Select
el: Επιλογή
